Deze antieke wandelstok uit het begin van de 20e eeuw is een elegant en karaktervol accessoire, dat vakmanschap en tijdloze stijl moeiteloos combineert. De slanke vorm en klassieke proporties maken dit tot een bijzonder verfijnd stuk.Het handvat is vervaardigd uit hoorn, prachtig glad gepolijst en gevormd tot een comfortabele haak. De natuurlijke kleur en subtiele glans geven het handvat een warme, luxueuze uitstraling die alleen door ouderdom en gebruik ontstaat.Tussen handvat en schacht bevindt zich een decoratieve ring, die vermoedelijk 18 karaat verguld is. De ring vertoont een mooie patina en vormt een stijlvol accent dat het geheel extra cachet geeft (niet getest, dus als verguld beschouwd).De houten schacht toont een fraaie nerf en authentieke gebruikssporen die passen bij de leeftijd. Aan de onderzijde is de wandelstok voorzien van een metalen punt voor extra duurzaamheid.Met een totale lengte van circa 91 cm is deze wandelstok geschikt als gebruiksvoorwerp, maar ook zeer aantrekkelijk als verzamelobject of decoratief element. Een stijlvol en authentiek stuk voor liefhebbers van antieke accessoires, klassieke herenmode en historische objecten.