Deze antieke wandelstok uit de eerste helft van de 20e eeuw is een elegant en tijdloos accessoire dat vakmanschap en stijl uitstraalt. De slanke vorm en harmonieuze verhoudingen maken dit een bijzonder verfijnd stuk.De stok is voorzien van een mooi zilverkleurig handvat, dat zowel decoratief als prettig hanteerbaar is. Het handvat vertoont een fraai reliëf en heeft een rustige, klassieke uitstraling die perfect past bij de periode waarin de wandelstok werd vervaardigd.De schacht is uitgevoerd in hout met een warme, natuurlijke tint en een mooie, doorleefde patina. Onderaan is de stok afgewerkt met een ferrule van hoorn, een kwalitatief en traditioneel materiaal dat zowel functioneel als esthetisch is. Dit detail onderstreept het ambachtelijke karakter van de wandelstok.Zoals mag worden verwacht bij een authentiek antiek object, zijn er lichte gebruikssporen en ouderdomstekenen aanwezig. Deze doen geen afbreuk aan de charme, maar dragen juist bij aan het karakter en de authenticiteit van het stuk.Een stijlvolle wandelstok voor de verzamelaar, liefhebber van antieke accessoires of als decoratief object met geschiedenis.Totale lengte: ca. 87 cmPeriode: eerste helft 20e eeuwHandvat: zilverkleurigFerrule: hoornStaat: goede antieke staat met normale gebruikssporen