Scheepvaartset Plastimo: barometer en horloge – Ø 22 cmEen maritiem ensemble bestaande uit een aneroïde barometer en een klok, van het erkende merk Plastimo, specialist in nautische uitrusting.De twee instrumenten zijn ondergebracht in behuizingen van massief messing, met een openbaar venster met scharnieren en sluitingen, typisch voor de maritieme stijl.De wijzerplaat van de barometer geeft de druk aan in millibars en inches, met traditionele weersaanduidingen (Stormachtig, Regen, Verandering, Helder).Het horloge is uitgerust met een quartz-uurwerk, Romeinse cijfers, dat een heldere en elegante afleesbaarheid biedt.• Marque : Plastimo• Type : Baromètre + Horloge nautiques• Diameter: ca. 22 cm elk• Materialen : messing en glasWerkingMechanisch barometer (aneroïde)Quartz horlogeTijdperk: einde twintigste eeuw• Oorsprong: FrankrijkStaat:Zeer goede algemene staat. Licht gebruikssporen en patina die passen bij de leeftijd, zonder schokken of barsten. Schone en leesbare wijzerplaten. Decoratief en functioneel geheel.Ideaal voor een maritieme decoratie, een boot of een interieur in nautische/klassieke stijl.