Fraai schilderij van schepen voor de kust; maroufle (doek geplakt op paneel), 35x50cm., rechts gesigneerd. In een redelijke staat, wel wat craquele en verfverlies (zie foto’s).Verzending: aangetekend via Post.NL: Nederland 15,00