Klassieke gitaar 4/4 met massieve top van het prestigieuze Duitse merk W.HOFFMANN (oorspronkelijk gespecialiseerd in piano’s), studiegitarre vervaardigd in SCHONBACH en besteld door W Hoffman voor diens lokale distributie.Gitaar van uitstekende kwaliteit, met een massieve top van sparrenhout, rug en zijkanten van mahonie.Prachtige inlegdecoraties rondom de rozet en het tafelnet.Unieke, warme klank, oud, evenwichtig.Ideaal voor academici of gevorderd spel.Nutbreedte van de kop: 48 mm, fret 0Kastbreedte: 380 mmDiapason : 655mmActie: laag, gemakkelijk te bespelenHet instrument heeft enkele tekenen van slijtage, maar verkeert in (zeer) goede staat gezien zijn ouderdom. Perfect afgesteld, hals recht, frets versleten maar in goede staat.Veilig thuisbezorgd of bij een afhaalpunt, afhankelijk van de situatie.