Vuurvergulde bronzen Samvara. Zeer gedetailleerd cire perdu werk uit Nepal. In drie delen gegoten.Samvara is een Darmapala (Darma betekend beschermer in het Sanskrit). Hij is een beschermer van de Boeddhistische leer. Hier afgebeeld in complexe vorm met veel symboliek en met zijn vrouwelijke consort (shakti), Periode : eind 20e eeuw ( ca. 1980)/ In zeer goede staat / hoogte 23 cm. / gewicht 1936 gram.Wordt zorgvuldig verpakt en verstuurd met track&trace.