Smeedijzeren Firebucks - Paar van 2 stuks.Zware kwaliteit (7,6 kg).Deze firebucks komen uit Frankrijk en dateren uit de 20e eeuw.Prachtige smeedwerkdetails aan de voorkant (zie detailfoto's) van luxueuze kwaliteit.Een paar smeedijzeren haardijzers.Voor een open haard een paar haardijzers (firedogs), vuurhaken en andirons.Paar vuur bokken, vuurbokkenAfmetingenLengte: 43 cmHoogte: 27 cm aan de voorkant; de rest is 9 cmBreedte: 20 cm aan de voorkant; de rest is 2 cmDeze artikelen worden veilig verpakt en verzonden met Track&Trace.