Een bronzen staande Boeddhabeeld talisman uit de oude, vroege Ayutthaya (Siam) of late Angkor (Khmer) cultuur, 14-15e eeuw na Christus.In goede staat. Het is schoongemaakt, maar de mooie antieke patina is behouden. Er zijn nog steeds zandige afzettingen van opgravingen in de dieper liggende delen van het oppervlak. Origineel, oud handgietwerk, beitel- en slijpwerk. Sporen van gebruik en leeftijd op het oppervlak.Aangekocht in Londen in de midden jaren 90 door Dr. Zelnik op de lokale kunstmarkt.Belangrijke informatie :De verkoper garandeert dat hij gerechtigd is om deze partij te verzenden. Vanwege de complexe culturele wetten kunnen wij dit artikel niet buiten de EU of naar de Verenigde Staten verzenden.HerkomstDit item komt uit de verzameling van Dr. István Zelnik, voortgekomen uit meer dan 50 jaar verzamelen.Vormalig diplomaat, verzamelaar van Aziatische kunst, onderzoeker.PublicatiesMeer dan 20 essays over de politiek en economie van Zuidoost-Azië.Mede-auteur van 10 albums en boeken over Zuidoost-Aziatische kunst.