Velijn / perkament - 17 x 10,5 cm Dit 16e-eeuwse blad komt uit een Latijns Gebedenboek dat gedrukt is in 1502 in Frankrijk bij Vostre. Voor 1497 werden de getijdenboeken met de hand geschreven, dit blad komt uit een boek dat gedrukt is. Dit is een blad op velijn (dun perkament - dieren huid) Met een aantal mooi gedecoreerde handgeschilderde initialen en prentversiering rondom de tekst. Het betreft hier een origineel uniek stuk uit de 16e eeuw. Conditie: hoewel meer dan 500 jaar oud is de conditie redelijk/goed, het perkament is iets verbruind en heeft bruine vlekken.