Prachtige geïllustreerde uitgave van dit ambitieuze encyclopedische werk dat erop gericht is een uitputtende en gestructureerde kennis van de wereldgeografie te verschaffen zoals die aan het begin van de 19e eeuw werd begrepen -Het woordenboek presenteert, in alfabetische volgorde, landen, regio's, steden, rivieren, bergen en andere geografische entiteiten, door fysieke, politieke, historische en economische informatie te combineren -Elke vermelding beschrijft de lokalisering, de natuurlijke kenmerken, de bevolkingsgroepen, de hulpbronnen, de politieke instellingen en de opmerkelijke historische feiten. De auteurs streven ernaar een visie te bieden die tegelijk nauwkeurig en beknopt is, waardoor de lezer snel toegang krijgt tot betrouwbare en vergelijkbare gegevens.Vosgien & J.-D. Goigoux - Geografisch woordenboek of beschrijving van alle delen van de wereld - 1826 - Ménard en Desenne zoon -VII, (1) en 672 pagina's.Goede staat van de band, werk in volledig bruin leer uit de periode, gebruikssporen door wrijving, koppen licht beschadigd, kleine scheurtjes aan de uiteinden van de banden, gemarmerde zijkanten, gladde rug mooi versierd, goudkleurige titel op een stuk rood maroquinInterieur in goede staat, met vlekken, het werk is verrijkt met talrijke geografische kaarten, waaronder op uitvouwbare platen, teksten in twee kolommen, gemarmerde schutbladen in goede staat -Leveringsservice binnen enkele dagen verzekerd.