Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Volare Blossom Kinderfiets meisjes 16 inch Wit, Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruik. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden alleen binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden binnen 5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.Let op! Adreswijzigingen zijn niet meer mogelijk na sluiting van de veiling. , Aantal versnellingen: 0Colour Group: WitDoelgroep: KinderenFabrieksgarantie termijn: Geen fabrieksgarantieFabrikant Adres: Parallelweg 25, 1132DM Volendam, NederlandFabrikant Naam: Ch. H. Kubbinga B.V.Geslacht: MeisjesKleur: WitManufacturer Email: sales@kubbinga.nlMateriaal frame: MetaalMeegeleverde fietsonderdelen: ZijwieltjesMet vering: NeeMPN (Manufacturer Part Number): 31644Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: KubbingaName of Responsible Economic Operator in the EU: KubbingaProduct gewicht: 12 KgProduct Group: Sports EquipmentTaal handleiding: UniverseelType fiets: StadsfietsType frame: Low... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels