Prachtig kader met echte genaturaliseerde vlinders in groentinten, turquoise.Papilio blumei en Papilio lorquinianus albertisiHerkomst: Indonesië20x25cm x4cmZwarte houten lijstVerre acrylglas met UV-beschermingTe plaatsen of op te hangenProfessionele afwerking