Uitzonderlijk ensemble van 10 Morpho Didius-vlinders uit Peru - De Blauwe Reus - gevat in een zeer groot frame van 50x50 met een acrylglasplaat anti-UV en wit gelakt hout op een witte achtergrond.Herkomst: Zuid-AmerikaDe kwaliteit van de afwerking maakt er een echt decoratieobject van dat op een meubel kan worden geplaatst of aan de muur kan worden bevestigd (zie foto's).De vlinders komen van kweekboerderijen en zijn van uitzonderlijke kwaliteit A1. Prachtige glans!Afmetingen: 50 cm x 50 cm x 6 cmMorpho Didius - De Reusachtige Blauwe MorphoLes Morpho of Morphidae vormen een relatief kleine familie van vlinders met ongeveer 80 soorten, allemaal beperkt tot de neotropische regio. De ongelooflijke kwaliteit van de intense reflectie van de vleugels van deze soort Didius is structureel en wordt dus niet aangetast door langdurige blootstelling aan licht. Alle soorten Morphidae hebben een reeks oogvlekken of ocellen ontwikkeld op de onderzijde van de vleugels, die, gecombineerd met hun sombere uiterlijk aan de onderkant, kunnen fungeren als camouflage in de jungle.