Foto is ingelijst met een professionele, zuurvrije passe-partout met een SUEDE-bovenlaag in een hoogwaardig frame dat acrylveiligheidsglas bevat (veiliger dan normaal glas en biedt een extra UV-bescherming).Metingen ondertekende foto: 10x8 inch/20x25cmAfmetingen lijst: 16x12 inch/30x40cmOorspronkelijke gesigneerde foto wordt geleverd met ons Certificaat van Authenticiteit.Er zit een West Side Autographs fraudebestendige hologramsticker op het certificaat en op de gesigneerde foto (op de achterkant)Brigitte Anne-Marie Bardot (Franse uitspraak: [bʁiʒit anmaʁi baʁdo]; 28 september 1934 – 28 december 2025), vaak aangeduid met haar initialen B.B., was een Franse actrice, zangeres, model en dierenrechtenactiviste. Ze werd een van de bekendste symbolen van de seksuele revolutie en verwierf internationale faam door het uitbeelden van personages die geassocieerd worden met hedonistische levensstijlen. Hoewel ze zich in 1973 terugtrok uit de entertainmentindustrie, bleef ze een belangrijk icoon in de popcultuur. Ze speelde in 47 films, trad op in verschillende musicals en nam meer dan 60 nummers op. In 1985 ontving ze de Legion of Honour.