Visconti – Opera Gold Red KP42-01-FPM – Vulpen – Resin/Polyester & Vergulde Accenten – Nieuw in doosBeschrijving van de verkoperAangeboden wordt een elegante Visconti Opera Gold Red vulpen, model KP42-01-FPM, uitgevoerd in een diep rood hars/polyester lichaam met vergulde details. De pen is nieuw, ongebruikt en verkeert in perfecte werkende staat.Deze uitvoering uit de Opera Gold-serie straalt klassieke luxe uit. Het warme rode resin vormt een stijlvol geheel met de goudkleurige afwerking en geeft de pen een rijke, tijdloze uitstraling. Net als de andere modellen binnen deze serie is ook dit exemplaar uitgerust met het Visconti Hook Safe Lock-systeem, ontworpen voor een veilige, lekvrije sluiting — bijzonder geschikt voor dagelijks gebruik én vervoer.Een hoogwaardige Italiaanse vulpen die moeiteloos professionaliteit, design en schrijfcomfort combineert. Geschikt voor gebruik, verzameling of als bijzonder geschenk.Staat & HerkomstStaat: Als nieuw – ongebruiktHerkomst: ItaliëAfmetingenLengte: ongeveer 14,7 cmDiameter: ca. 1,43 cmVerzendingDe pen wordt verzekerd verzonden met track & trace, zorgvuldig verpakt voor optimale bescherming.