Aparte Franse midden formaat radio, volledig gerestaureerd en gereed voor dagelijks gebruik.Uitwendig gedeelte diep gereinigd en opgefrist; enkele zeer kleine en moeilijk zichtbare witte verfspatjes konden tijdens de restauratie niet verwijderd worden zonder de plastic behuizing te schenden.Elektronisch omgebouwd tot een 3 Watt buizenversterker, aangestuurd door:- Solid State tuner: zeer goede ontvangst op FM 87.5-108MHz met sprietantenne, matige tot goede ontvangst op middengolf met ingebouwde ferrietantenne;- Bluetooth ontvanger (geen HIFI);- Externe bron via 3.15mm jack (56KΩ);- Externe bron via banaanstekkers (470K);Alle weerstanden, condensatoren, halfgeleiders en de bedrading zijn nieuw.De zenderschaal is een papieren kopie achter plexiglas.Schaal- en frontverlichting met LED-strips 6VDC.Defecte gelijkrichtbuis (EZ80) vervangen door siliciumdioden met aanpassingsweerstand en betere afvlakking (volledig bromvrij).Buizen: 6BM5-EBC91/6AV6-EF93/6BA6 (testen +90%) 6E2- (nieuw, “magisch oog”, aangesloten als VU-meter).B350*H235*D175mm – 4,1 KG