Villeroy & Boch – 6 ontbijtborden / taartborden „Geranium“ – handgeschilderd – 20e eeuw.Zes borden uit de populaire serie «Geranium» van Villeroy & Boch. De borden hebben een diameter van ongeveer 21 cm en zijn geschikt als ontbijtbord of taartbord. Handgeschilderd met gele bloemen en groene bladeren op een crèmekleurige achtergrond. Aan de onderzijde telkens gemerkt: Villeroy & Boch, Made in Germany, handgeschilderd, vaatwasserbestendig.Diameter: ca. 21 cmkeuzetoestandZeer goede vintage-toestand, krachtige kleuren en glanzende glazuurlaag. Lichte sporen van leeftijd en gebruik mogelijk, geen schade. Zie de foto'sVerzendingZorgvuldig verpakt en met verzendingstracking.