Villeroy & Boch – 7 ontbijt-/taartborden 'Geranium' – eerste keuze – met de hand beschilderd – 20e eeuwZes borden uit de populaire serie «Geranium» van Villeroy & Boch. De borden hebben een diameter van ongeveer 21 cm en zijn geschikt als ontbijtbord of taartbord. Handgeschilderd met gele bloemen en groene bladeren op een crèmekleurige achtergrond. Aan de onderzijde telkens gemerkt: Villeroy & Boch, Made in Germany, handgeschilderd, vaatwasserbestendig.Diameter: ca. 21 cmkeuzetoestandZeer goede vintage staat, levendige kleuren en glanzende glazuur. Mogelijk lichte sporen van leeftijd en gebruik, geen schade.VerzendingZorgvuldig verpakt en met verzendingstracking.