Zeer fraaie antieke driedelige siergarnituur in blauw-wit geglazuurd aardewerk, uitgevoerd in het bekende decor Flamand van Villeroy & Boch.De set bestaat uit drie bij elkaar horende vazen, rijk gedecoreerd met:- landschappen in cartouches- bloemmotieven in reserves- geometrische achtergrondpatronenFlamand is een antieke servieslijn die niet meer in productie is, maar zeer gewild is bij verzamelaars. De collectie staat bekend om haar blauw-witte decoraties, geïnspireerd op Vlaams/Delfts blauw uit de 17e–18e eeuw, maar werd geproduceerd als historiserend ontwerp in de fin-de-siècle periode (eind 19e – begin 20e eeuw).Goede tot zeer goede staat gezien de leeftijd.Normale lichte gebruiks- en ouderdomssporen passend bij antiek aardewerk.Een van de kleine vaasjes heeft een zichtbare restauratie aan de hals, zie foto's.Het hoogste vaasje is 20cm hoog en heeft een diameter van 10cm, de andere twee zijn 15.4cm hoog en hebben een diameter van 9cm.