Prachtig tafelservies bestaande uit6 kommen6 pittiniVilleroy bosch botanicaPrachtige set borden, met gebruikssporen. Bekijk alstublieft de foto's, die een zeer belangrijk onderdeel van de beschrijving vormen.Het wordt verzonden en verpakt met veel zorg en is verzekerd voor extra garantie.