Villeroy en Boch Botanica8 oesterborden ook te gebruiken voor fondue of presenteren tapas of kleine voorgerechtjesDiameter 24,5 cm. A keuze zie de mooie bruine randjesNooit gebruiktGeen beschadigingen of vlekken of gebruikssporen zie de foto’s Gekocht in de jaren 80 bij gerenomeerde servieswinkel in Den HaagWordt verzekerd verzonden en verpakt in een doos in een grotere doos met veel verpakkingsmateriaal.