Villeroy & Boch – 6 soepborden 'Wildrose' – eerste keuze – handgeschilderd – 20e eeuwZes borden uit de populaire serie 'Wildrose' van Villeroy & Boch. De borden hebben een diameter van ongeveer 20,5 cm en zijn geschikt als soepbord of pastabord. Handbeschilderd met roze bloemen, gele middelpunt en groene bladeren op een crèmekleurige ondergrond. Aan de onderzijde telkens gemerkt: Villeroy & Boch, Made in Germany, handbeschilderd, vaatwasbestendig.Diameter: ca. 20,5 cmkeuzetoestandZeer goede vintage staat, rijke kleuren en glanzende glazuur. Mogelijk lichte ouderdoms- en gebruikssporen, geen grotere schade.VerzendingZorgvuldig verpakt en met verzendingstracking.