Prachtige borden in perfecte staat met mooie, heldere kleuren en minimale gebruikssporen.Het wordt verzonden met een volgcode en goed verpakt, verzekerd, voor meer garantie dat het in perfecte staat aankomt.Kijk, de foto's zijn een heel belangrijk onderdeel van de beschrijving.Breedte 15,8 cm.