Mooie bronzen Viking spiegel met een rijke floral decoratie. Bevestigingsoog, waarmee hij aan een ketting hing aanwezig. Zie de diverse Viking spiegels op de platen met grafvondsten.Materiaal: bronzeDatering: 8e/10e eeuw na Chr.Herkomst: EuropaAfmetingen: grootste diameter ca. 53 mmConditie: redelijke conditie, met de gebruikelijke ouderdomssporen. Wat randschade.Provenance.De aanbieder garandeert dat hij dit item op legale wijze heeft verkregen.Afkomstig uit een Nederlandse collectie verzameld sinds 1975.Zie scans voor een juiste indruk.Aangetekende verzending vanuit Nederland.Belangrijke informatie:Voor transport binnen de Europese Unie is geen uitvoervergunning nodig voor deze kavel. Vanwege het belang van dit stuk zal er een uitvoervergunning moeten worden aangevraagd zodra het verzonden moet worden buiten de Europese Unie.Dit gaat via de erfgoedinspectie van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen.Dit kan pas na verkoop worden gedaan en kan enkele tijd in beslag nemen.