Mooie Art Deco vide poche van de beroemde Franse emaillefabrikant Longwy, periode 1920-1930Vierkant model Geëmailleerd reliëfdecor van een struik bovenop een rotts, met roze bloemen Een vogel met bijzondere staartveren vliegt in het rond onRanddecoratie met rozen, groene bladeren en lichtblauwe rand Aan de onderzijde gemerkt met de stempel van Longwy in blauw, gemaakt tussen 1920-1930Alsook gemerkt met ' Rehaussé GL. K ' en ' X 'Gemaakt van keramiek, emaille, geglazuurdAfmetingen: 16 cm lengte x 16 cm breedte x 2.5 cm hoogte Gewicht: 304 gramGoede staat, heeft een restauratie aan 1 van de 4 hoeken aan de rand Afkomstig uit Frankrijk, 1920-1930Het object wordt uiterst zorgvuldig ingepakt en verzonden met Track&Trace