Charmant schaaltje voor kleine spullen versierd met een echte schelp, bevestigd op een prachtige steun in goudkleurig brons.Er is ook een klein vogeltje te onderscheiden, eveneens in goudkleurig brons.Ook is opgemerkt dat het schelpenwerk is bewerkt om alleen de glans van parelmoer te onthullen.Zeer mooie vergulding van brons, in perfecte staat.Doe een aanbodAfmetingen: hoogte 26 cm, breedte 18 cm