Een Victoriaanse werktafel met prachtige kwartboek-gepaarde fineer op het blad en een goed gebeeldhouwde basis.Alles past erin, met alle vakken die een deksel hebben.Herkomst: EngelandAfmeting: 73 cm hoog x 40 cm x 49 cmzoals te zien is op de presentatiebeelden, wordt de tafel in 3 delen vervoerd die gemakkelijk in elkaar te zetten zijn door te draaien.Periode: 1880Moet gerepareerd wordenVerzending geregistreerd