Nobel IV (1983)Victor Vasarelyhandgesigneerde kleurenzeefdruk door de kunstenaarEditie van 275 exemplaren66 x 66 cmNiet inlijstenUitstekende staatLevering vanaf Frankrijk met verzekering en trackingnummer.Dit kunstwerk, getiteld "Nobel IV", illustreert op prachtige wijze het visionaire genie van Victor Vasarely, beschouwd als de vader van de optische kunst. Vasarely heeft de kunstwereld revolutionair veranderd door geometrie, levendige kleuren en illusies van optische aard te combineren om dynamische en hypnotiserende composities te creëren.Nobel IV weerspiegelt perfect zijn unieke vermogen om vormen en kleuren te manipuleren, waardoor een indruk van beweging en diepte ontstaat. Door een vakkundig spel van contrasten en patronen trekt het werk de aandacht en dompelt het de kijker onder in een meeslepende visuele ervaring. Deze creatie is een emblematisch voorbeeld van zijn vernieuwende aanpak, die wetenschap, kunst en technologie combineert.Wereldwijd erkend heeft Vasarely generaties hedendaagse kunstenaars beïnvloed, en 'Nobel IV' belichaamt de essentie van zijn tijdloze esthetiek en zijn blijvende impact op de kunstgeschiedenis. Een onmisbaar meesterwerk voor liefhebbers van Op Art en ervaren verzamelaars.