HUGO (Victor) - De Legende der Eeuwen - Monte Carlo; Kunst en kleuren, het Chant des Sphères, 1975-1976 - 3 banden groot In-4° met bordessels. Prachtige kleurillustraties van Rino Ferrari - Uitgaveleder havane band, voorflappen omrand met kant en versierd met 2 gezichten geembosseerd per kouden druk - Rug glad gelijk (licht gesleten en kleine wrijfsporen) - Geloofde randen goud moiré - Toppen goudgeslagen - exemplaar genummerd 821 op vellum (Het tweede deel bevat een sepia- vervolg dat niet bij de oplage hoort). De binnenwerken zijn als nieuw, prachtige werkenDe vermelde verzendkosten worden verstaan als levering via Mondial Relay in Locker, behalve voor Duitsland, waarbij levering aan huis geldt. Voor elke andere vervoerderoptie vraagt u de kosten voorafgaand aan de veiling.Verzendtarieven zoals aangegeven door Mondial Relay