Victor Hasch (1945-2012) - Andy Warhol en JM BasquiatOrigineel schilderij in gemengde techniek (acrylverf, collage, ..) op doek.Een werk gemaakt door de kunstenaar in 2011.Het werk is meerdere keren gesigneerd met het monogram, getiteld, gedateerd en tegenondertekend aan de achterzijde.Formaat van 130 x 89 cm (60P).Wij zorgen voor een zorgvuldige verpakking, internationale tracking, verzekering en expresverzending voor al onze leveringen.