Victor Anthonis (or Anthoons) 1862-1941, BelgianVictor ANTHONIS (1862-1941), oil on panel bust portrait of a laughing man with hat, lace collar and rich costume in 17th century style, signedVictor ANTHONIS (1862-1941), olie op paneel busteportret van een lachende man met hoed, kantkraag en rijk kostuum in 17e-eeuwse stijl, getekendAfmetingen schilderij h 24 cm x b 17 cmAfmetingen lijst h 33 cm x b 26 cmGesigneerd zie foto Schilderij is in goede staat zie foto's De barok lijst heeft wat beschadiging links stuk af van de lijst zie foto's Kan opgehaald worden bij mij thuis of verzekerd verzenden met track en trace code