Prachtige vaas uit de art deco periode door Pierre D'avesn voor Verreries D'ART Lorrain.Decor van fauna ,tulpen .Hele goede conditie,normale productie kenmerken ,verre moulé.Niet gemerkt maar bewijs uit de catalogus staat bij de foto's!Word met zorg verpakt verzekerd verzonden met tracking.