Pentax 8x21 UCF R (Uni-body Center Focus Rubber) it is de Pentax 8x21 UCF R, een ultracompact verrekijkermodel dat in de optiekwerel bekend staat om zijn degelijke optische prestaties verpakt in een extreem draagbaar formaat.Optische SpecificatiesModel: 8x21 UCF RVergroting: 8xObjectiefdiameter: 21mmGezichtsveld: 6.2° (gelijk aan 108 m op 1000 m)Het is echt een prachtige verrekijker van het bekende merk Pentax.De Verrekijker ziet er netjes uit zonder beschadigingen.Voor een betere indruk zie fotos