Véritable Porcelaine de Limoges , porseleinen visservies voor 12 personen – Tafelservies – prachtig versierd met gedetailleerde voorstelling van verschillende vissen
Véritable Porcelaine de Limoges , porseleinen visservies voor 12 personenPrachtige hoogwaardig porseleinen visservies uit de jaren 70.12 borden versierd met mooie kleurige en gedetailleerde voorstelling van verschillende Vissen.Drie verschillende taferelen , waarvan elk vier borden , dus 12 borden in totaal.Prachtige details , mooie pastelkleuren , zacht Roze kleurige randen en vergulde afwerkingen.Topkwaliteit !Allemaal gemerkt op de onderkanten.Véritable Porcelaine de Limoges C.G. Pâtes et Emaux Fabriquée à Vierzon (Cher).Diameters ca 23,5 cmTotaalgewicht samen ca 5.120 kg Uitstekende staat!Zeer elegant voor op een sierlijk gedekte gastentafel.Bekijk de foto’s deze tonen een duidelijk beeld van de staat.Worden met uiterste zorg verpakt , en verstuurd met de post, colissimo.Bekijk ook eens onze andere artikelen.