Duitse WMF verzilverde/vergulde theezeef met parelrand.Gekeurd met het oude WMF Geislingen merk van ca 1900.De theezeef met het lekbakje zijn in een uitstekende staat!Bijgaand een jaren 30 botermesje en cakevork van GERO.Gemerkt met het monogram GN van Georg Nilsson, en 90.De Deense zilversmid en ontwerper Georg Nilsson is één vande bekendste ontwerpers van de Nederlandse Gero fabriek.In 1922 nam Gero een fabriek over in Kopenhagen die opdat moment enkel produceerde voor de Deense markt.In 1925 werd Nilsson directeur van deze fabriek waar o.a.ook ontwerpen van Georg Jenssen in productie genomen werden.Het roomlepeltje is gekeurd met P Paardenhoofd R en 90.Het keur 90 betekend dat het roomlepeltje verzilverd is.Bovenstaande 3 items hebben lichte gebruik sporen. Zie alle foto's s.v.p. (ook voor de afmetingen)Deze maken deel uit van de omschrijving.Het kavel word uiteraard goed verpakt verzonden.Please Note: De displays van plexiglas maken geen deel uit van dit kavel.(deze zijn enkel bedoeld om de foto's te optimaliseren)Veel succes met het bieden!