Koperen steelpan – Verbeelen, Antwerpen – midden 20e eeuwProfessioneel verzonden – meer dan 850 vijfsterren-reviews wereldwijd.Zware koperen steelpan, vervaardigd door Verbeelen, gemerkt op de wand. Uitgevoerd in glad koper met gietijzeren steel en vertinde binnenzijde. Wanddikte 2 à 2.5mmDiameter ca. 20 cm, hoogte ca. 8 cm, lengte incl. steel ca. 38 cm, gewicht ca. 2 kg; gebruikte staat met normale gebruikssporen en een klein deukje in de bodem.Bekijk aub goed de foto’s, ze maken deel uit van de beschrijving.Verzonden met track & trace.