Prachtige en elegante hanglamp uit de jaren 1970 van Veca Italia, met blauw Murano glas. In uitstekende staat, met gebruikssporen die passen bij de leeftijd. Geïntegreerd en getest, in perfecte werkende staat. E27 fitting.Afmetingen:Lamp: H: 22cm - D: 25cm Totale lengte: +/- 106cm Aarzel niet om een bod uit te brengen! Alle biedingen worden in overweging genomen.