Zes vorken en Zes Messen, ( Fruit Couverts) zilveren handvatten, vervaardigd door van Kempen en Begeer in de style Haags lofje. De objecten zijn in een uitstekende staat en zijn vervaardigd in de 70e jaren van de vorige eeuw., jaarletter l en M. De zes messen en vorken zijn identiek Geen deuken of butsjes.. Functioneel gebruik. Hollandse zilver Keuren, Lopende Leeuw etc. Afm. Mes, lengte 16.5 cm. max. breedte 1.6 cm. Afm. Vork , lengte 15 cm, max. breedte 1.2 cm. Wij verzenden aangetekend en verzekerd en de objecten worden zorgvuldig verpakt.