Val Saint Lambert – Grote lage coupe Fantaisies Modernes 1958 geel-groen kristal – Gesigneerd + etiketGrote lage coupe van geel-groen kristalVal Saint Lambert – Collectie « Fantaisies Modernes » 1958-1962- Kenmerkende golvende organische vorm van de serie- Gesigneerd met diamant « Val Saint Lambert » onder de basis (duidelijke handtekening)- Origineel papieren etiket nog aanwezig (een beetje beschadigd maar leesbaar)- Goede algemene staat: enkele zeer lichte microkrassen op het oppervlak door gebruik, geen chips of barsten- Gewicht 1600 g – hoogte 5 cm – lengte 39 cm – breedte 12,5 cmBelgische privéverzameling met provenance.Prachtig decoratief stuk uit de periode 1958, nog voorzien van zijn handtekening en het etiket uit die tijd.Levering gegarandeerd overal – professionele verpakking.Mogelijkheid tot ophalen in regio Luik.