Val Saint Lambert - Charles Graffart / René Delvenne - Art deco vaas “OLYMPIC”Demi-cristal, moulés a la presseBelgië - 1920-1949 Zeer mooie en iconische art-deco vaas van de “Verreries de Val Saint Lambert” Belgique. Dit model kreeg de naam “OLYMPIC”. Ontworpen naar aanleiding van de Olympische Spelen in Berlijn in 1936 door Charles Graffart/René Delvenne, uit de catalogus Luxval van 1935. Hoogte : 21,5 cmDiameter : 17 cmKleur : rosalineniet gesigneerdConditie - uitstekend , zeer kleine chip aan voet en verder minimale gebruiksporen, geen beschadigingen. Glasdraden en of luchtbelletjes zijn eigen aan deze productie en zijn geheel normaal . Foto's maken deel uit van de beschrijving . Wij verzenden veilig verpakt. We verzenden internationaal met extra veilige track&trace service en verzekering.