Stijlvolle whisky van Val Saint Lambert , prachtig versierd met vergulden rankenmotief .Afmetingen:Hoogte ( met de stop ) 28 cmHoogte (zonder de stop) 22 cmBodem 8.5 cm X 8.5 cmHet stuk is in perfecte staat .Gesigneerd in de bodem VSL , de originele sticker ' Val St Lambert ' is nog aanwezig .De kristalfabriek Val Saint Lambert werd in 1826 opgericht en groeide uit tot de hofleverancier van Belgisch Koningshuis . De karaf wordt zorgvuldig ingepakt en veilig &verzekerd verzonden.Gecombineerde verzending met de andere kavels niet mogelijk omwille van kwetsbaarheid.