Een paar prachtige Val St. Lambert 'Gardenia' kristallen kandelaarsEen prachtig paar kristallen kandelaars van Val St. Lambert, een ware blikvanger van Belgisch vakmanschap. Deze elegante stukken zijn ontworpen in het kenmerkende patroon 'Gardenia', ook bekend onder de modelnaam 'Galatée'.Gemaakt van zwaar, helder kristal van lood, tonen ze een prachtige, tijdloze uitstraling die het licht op een mooie manier vangt. Het ontwerp wordt gekenmerkt door de gefacetteerde, zeshoekige voet en de bijpassende kolomvormige steel.Elke kaarsenhouder is 24 inch hoog, waardoor ze een stevige en opvallende toevoeging zijn aan elke tafelinrichting. De basis van elk stuk bevat gewoonlijk een zuurbestempelde handtekening, wat de echtheid bevestigt.Dit specifieke model is een zeer gewild, uit productie genomen ontwerp, met productie die vooral plaatsvond in het midden van de eeuw, van de jaren 1950 tot de jaren 1980. Deze stukken verkeren nog steeds in uitstekende staat, ideaal voor een veeleisende verzamelaar of als een luxueus decoratiestuk voor in huis.De winnende bieder kan erop vertrouwen dat de items zorgvuldig worden verpakt. Ze worden verzekerd verzonden voor gemoedsrust.