Zeer mooie mondgeblazen ( pique fleurs ) bloembol van Val St.Lambert.Een witte laag kristal, gedubbeld met een laag bordeaux kristal.Geslepen in geometrische vormen, typisch voor art deco.Prachtig design uit de twintiger jaren van vorige eeuwSchadevrij , slechts minimale schuifkrasjes onderkant en geen bevuiling binnenkantZie de foto's