Vaas van loodkristal met de hand gesneden, gesigneerd Val Saint Lambert (gravure onder de voet).Iconische Belgische kristalfabriek, vintage productie na de Tweede Wereldoorlog.- Hoogte: 18 cm- Bovenste diameter: 145 mm- Onderdiameter: 85 mm- Gewicht : 1800 gTechniek: helder kristal met een dunne pruine laag (overlay / flashed), uitgesneden in diepe geometrische motieven (waaiervormige patronen, palmetten en kruisende ruiten) voor een schitterend cut-to-clear contrast.- Facetgeslepen octogonale basis.Toestand: onberispelijk – geen chips, barstjes, krassen, schilfers of noemenswaardige slijtage. Oorspronkelijke glans en transparantie intact; geen enkel teken van verandering zichtbaar.Authentiek verzamelstuk, ideaal voor liefhebbers van Belgisch vintage kristal, Art Deco/mid-century-stijl, of voor gespecialiseerde handelaren.Veilige verzending: versterkte verpakking