Val Saint Lambert Art Deco vaas – Charles Graffart / Luxval van kristalPrachtige Art Deco-vaas uit de beroemde Verreries de Val Saint Lambert, ontworpen door Charles Graffart en Rene Delvenne voor de Luxval-catalogus van 1935.Hoogte: 21 cmDiameter: 15 cmMateriaal: GlasPeriode: 1935, Art DecoConditie: Zeer goede staat, geen beschadigingen of herstel zichtbaarDeze vaas is een mooi voorbeeld van de elegante en lichtreflecterende vormen waar Val Saint Lambert in deze periode bekend om stond. Ideaal voor verzamelaars van klassieke Art Deco-glaskunst of als opvallend decoratief stuk.Is onderaan gemerkt Val St. Lambert.