Prachtig taartplateau (of staand vitrine) van doorschijnend geslepen kristal van de prestigieuze Belgische kristalfabriek Val Saint Lambert. Dit iconische model Hambourg, met zijn geometrisch motief in diamantpunten (diamond cut) en een festonachtige, getande rand, is een van de meest erkende en gewaardeerde klassiekers uit de vroege producties van de fabriek.De ronde vorm op een verhoogde voetstuk benadrukt prachtig de meerdere reflecties die door de diepe snit worden veroorzaakt, terwijl de geknipte rand een vleugje verfijnde elegantie toevoegt.Kenmerken- Gewicht: ongeveer 750 g- Diameter: 20 cmTotale hoogte: 11 cmStaat goed voor een vintage stuk: helder en glanzend kristal, zonder barsten of restauraties. Enkele microscopische gebruikssporen (kleine krasjes of zeer lichte vlekken onder de voet, typisch voor een gebruikt bord) beïnvloeden het algemene uiterlijk of de stabiliteit niet. Niet ondertekend (zoals vaak bij dit gangbare model), maar duidelijk herkenbaar aan het kenmerkende Hamburg-patroon.Gesigneerd exemplaar van Val-Saint-Lambert, massief.Een decoratief en functioneel object, ideaal om taarten, cakes of fruit te presenteren, of gewoon als luxe middelpunt. Het model Hambourg blijft een tijdloos symbool van Belgisch vakmanschap in geslepen kristal en blijft zeer gewild.Het object wordt met uiterste zorg verzonden, in een versterkte en verzekerde professionele verpakking.