Prachtige serie van 6 saladeschalen van kristal - Val Saint LambertVorm halve maan.Het bord kan voor verschillende doeleinden worden gebruikt: om een fruitsalade, brood te serveren of om te worden omgevormd tot decoratieve objecten voor een verfijnde tafel.Lengte: 19 cm - Breedte: 11,5 cmZeer goede staat: enkele kleine gebruikssporen die niet storend zijn - Verpakt met grote zorg.