Elegante set decoratieve porseleinen bekers, rijkelijk versierd met een geschilderd decor in de stijl van Japanse Imari-porseelijnen. De wanden zijn versierd met gestileerde bloemcomposities in kenmerkende kleuren — cobaltblauw, ijzerrood, met accenten van groen en goud — fijn uitgevoerd en harmonieus verdeeld.Elke coupe wordt benadrukt door een montuur in fijn gegraveerd goudkleurig brons, inclusief een brede geperforeerde rand, twee zijhendels met vegetale krullen en een geperforeerde basis rustend op gebogen voeten. De kwaliteit van de gravure en de rijkdom van de vergulding getuigen van een zorgvuldig decoratief vakmanschap, typisch voor Europese producties uit de periode van het Japonisme.Zeer goede algemene staat. Porselein goed bewaard, heldere en goed leesbare decoratie. Licht gebruikssporen die passen bij de ouderdom. Geen scheuren, chips of zichtbare restauraties.Afmetingen :Totale breedte (handvatten inbegrepen): 31 cmTotale hoogte: 20 cm