Prachtig tinnen Art Nouveau-stuk uit circa 1900. Het is versierd met een rijk vegetaal motief van bloemen en bladeren in reliëf. Dit uitzonderlijke werk is gesigneerd Prima Metal, Juventa onder de basis, wat de authenticiteit en de kwaliteit van de vervaardiging waarborgt. Het is een zeldzaam en begeerd stuk dat esthetiek en geschiedenis verenigt.