Een prachtige antieke Chinese porseleinen vaas met een centrale decoratie van een schitterend geschilderde vogels te midden van dennenbomen, pruimenbloesems en bamboe, symboliserend de Drie Vrienden van de Koude Winter, uitgevoerd in een mooie onderglazuurblauw en wit. In de rand een klassieke decoratie van afwisselende patronen in de stijl van Wanli. Aan de onderkant een hoog opstaande voet met het zeskaraktermerk van de Jiajing-keizer.Hoogte: 30,8 centimeterVoorwaarde: Het object verkeert in goede staat, de velg met een heel kleine hap. Geen andere beschadigingen of restauraties. De staat is zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder doorzichtig wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder houten standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.